Наш земляк завоював "бронзу"

категорія: Інші | дата: 18 08 2011
Наш земляк завоював

Нові здобутки українських студентів на ХХVІ Всесвітній літній Універсіаді: станом на 17 серпня в активі українських студентів 16 нагород: п’ять золотих, сім срібних, чотири бронзові.

17 серпня порадували велосипедистки – студентки Луганського національного університету Леся Калітовська та Світлана Галюк - у трековій гонці переслідування на 3 км посіли відповідно друге та третє місця. Легкоатлетка Христина Стуй – студентка Івано-Франківського національного технічного університету, у фінальному забігу на 100 м показала другий результат і по праву отримала срібну медаль.

Українські дзюдоїсти Віталій Попович – студент Луганського державного університету внутрішніх справ, Кеджау Ньябалі – студент Кам’янець-Подільського національного університету, Размік Тоноян – студент Національного університету фізичного виховання і спорту, Анатолій Ласкута – студент Тернопільського національного економічного університету, Іван Єфанов – студент Інституту економіки та права Академії праці та соціальних відносин, у командних змаганнях "стінка на стінку" вибороли бронзові нагороди.

Українські волейболісти обіграли студентську збірну Оману з результатом 3:0 по сетах і вийшли з групи у 1/8 фіналу, де зустрінуться з командою Чеської Республіки. Пляжні волейболісти Сергій Попов та Валерій Самодай вдруге на турнірі обіграли бразильців та пройшли до ¼ фіналу. На жаль, наші баскетболісти програли росіянам з рахунком 48:77 і продовжать боротьбу лише за 9-16 місця.

Плавець Сергій Фролов у фіналі на дистанції 400 м вільним стилем показав четвертий результат. Добре йдуть по турнірній сітці наші тенісистки Анастасія Васильєва та Анна Півень – вони обидві змагатимуться в ¼ фіналу одиночних та парних змагань. Наша пара Станіслав Поплавський та Анастасія Васильєва також дійшли до ¼ фіналу.

Джерело: 0352.com.ua