Завершилась першість області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах

категорія: Інші | дата: 21 05 2016

Цьогорічні традиційні змагання першості  області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах» відбулися у парку «Національного Відродження», зібравши команду прихильників здорового способу життя різного віку, що люблять не тільки змагатися, а й перемагати. Ранковий травневий дощ освіжив повітря та скропив, немов росою, все навкруги. Урочистий настрій відкриття, перші промені сонці та інтрига нагород та подарунків спонукали до перемоги.

І ось момент старту настав, поставивши перед кожним випробування, а саме пошук контрольних пунктів, що були розташовані на теренах парку. Молодшим учасникам вікових груп 10-14 років та 35 річним і старшим, а також сімейним парам, їх необхідно було віднайти за вибором, для інших вікових груп – у заданому напрямку із поступовим зростанням номерів. Ті учасники, які віднайшли більше контрольних пунктів за коротший проміжок часу і здобули почесні місця у турнірній таблиці.

У віковій групі 10-12 років серед дівчат переможцем стала Лілія Гринчишин, учениця школи-колегіуму імені Йосифа Сліпого, а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Вікторія Черкес – (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №16) та Діана Гефко (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №17).

Серед хлопців у вищеназваній віковій групі першим фінішну стрічку перетнув Віталій Заблоцький, учень – Тернопільської ЗОШ №24, а ІІ і ІІІ місце здобули, відповідно, гуртківець Великобірківського будиноку творчості школяра Максим Кіндзерський та учень Тернопільської української гімназії Владислав Макода.

У віковій групі 13-14 років серед дівчат переможцем стала Тетяна Куцик (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №23), а  ІІ і ІІІ місця здобули, відповідно, Катерина Рожко (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №16) та Валерія Федосова (Тернопільська класична гімназія).

Серед хлопців у цій віковій групі першим фінішну стрічку перетнув Василь Вайда, учень Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №21, а ІІ і ІІІ місце здобули Назарій Заблодський (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №24), та Денис Пелехатий (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №16).

У віковій групі 15-16 років серед дівчат переможцем стала студентка Іванна Майборода, а другою перетнула стрічку Ірина Ясінська з Тернопільського технічного коледжу, ІІІ місце здобула Каріна Ленько – учениця Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №21.

Серед юнаків у тій ж віковій групі фінішну стрічку перетнули Олег Клачинський, гуртківець Великобірківського будинку творчості школяра, ІІ і ІІІ місце здобули учень Тернопільської  ЗОШ І-ІІІ ст. №16 Олег Кучирявий та студент Тернопільського технічного коледжу Олег Мелимчук.

У віковій групі 17-18 років серед дівчат переможцем стала студентка Тернопільського технічного коледжу Аліна Кобялка, а ІІ і ІІІ місце здобули, учениця Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Юлія Федук та студентка Тернопільського комерційного технікуму Христина Крупка.

Серед юнаків у тій ж віковій групі фінішну стрічку перетнули, учень Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №16 Антон Скренкович, а ІІ і ІІІ місце здобули студент Тернопільського національного економічного університету Роман Наджога та учень Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг і туризму Іван Мурзік.

У віковій групі 19-20 років серед жінок переможцем стала Надія Карван (Галицький коледж), а ІІ і ІІІ місце здобули студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка Ольга Степусишин і Анастасія Рутило.

Серед чоловіків у тій ж віковій групі фінішну стрічку перетнули студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка Юліан Оконський, а ІІ і  ІІІ місце здобули Петро Бойчук (Галицький коледж) та студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка Тарас Шведа.

У віковій групі 21-34 років серед жінок переможцем стала Юлія Радецька, вчитель навчально-виховного комплексу Великобірківської гімназії, а ІІ і ІІІ місце здобули Галина Левенець та Зоя Ліщук, представник Тернопільського центру туризму.

Серед чоловіків у вищезгаданій віковій групі першим фінішну стрічку перетнув Іван Заставний, студент Тернопільського політехнічного університету ім. Івана Пулюя, а ІІ і ІІІ місце здобули Нестор Романишин, інженер ТОВ « VIP-комп’ютер» та Андрій Кучмай.

У віковій групі 35 років і старші серед жінок переможцем стала Ольга Романишин, вчитель Тернопільської класичної гімназії, а ІІ і ІІІ місце здобули Галина Фалінська, керівник гуртків Тернопільського центру туризму та Олена Філенко, пенсіонерка, п’ять хвилин поступилась третьому місцю пенсіонерка Ірина Дячук, посівши почесну четверту сходинку.

Серед чоловіків у тій ж віковій групі фінішну стрічку перетнули Тарас Серба, методист Великобірківського будинку творчості школяра, а ІІ і ІІІ місце здобули Віктор Березовський, пенсіонер, та Андрій Легкий, вчитель Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №25. Чудовий результат показав одноліток Віктора, методист Центру творчості дітей та юнацтва міста Тернополя Петро Білоус, здобувши почесне четверте місце.

Окрема категорія спортсменів «сімейні пари» – діти віком до 10 років та батьки. У цій номінації переможну першими фінішну стрічку перетнули сім’я Мачули: батько Андрій (підприємець), мати Наталія (салон «Наталі») та син Дмитро учень Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №23, а ІІ і ІІІ місце здобули сім’я Василь Вовк та Юлія Бац, учениця Тернопільської  ЗОШ І-ІІІ ст.№15 та мати Тетяна Єрмакова з Тернопільського технічного коледжу із п’ятирічним сином Леонідом.

Захід було організовано спільною працею Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володиир Ванджура) та Тернопільським обласним комунальним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична). Головний суддя змагань Роман Романишин. Організатори висловлюють щиру подяку меценатам заходу - директору ТОВ «Галичина Ласунка» Мирославу Білику, подарунки від яких були приємною несподіванкою та радістю для переможців та призерів змагань.