Команда збаразьких гирьовиків — срібний призер чемпіонату області

категорія: Інші | дата: 30 04 2016

Друге загальнокомандне місце здобули збаразькі гирьовики на відкритому чемпіонаті Тернопільської області з гирьового спорту серед чоловіків, юніорів та юніорок 1994 р.н. і молодших, юнаків 1999 р.н. і молодших, та ветеранів, у поштовху довгим циклом, присвяченому Всесвітньому дню здоров’я "Рух заради здоров’я", який відбувся у Тернополі 9 квітня.

Високого результату місцеві спортсмени досягли завдяки старанням кожного учасника команди, зокрема і дівчат, які виступали на обласних змаганнях вперше. У ваговій категорії до 58 кг перше місце дісталось Валерії Кевер. Срібним призером у цій ваговій категорії стала Вікторія Гуменна , бронзовим — Діана Дозорців. У категорії до 63 кг друге місце зайняла Надія Пінаєва, третє — Дарія Кир’ян, четверте — Таня Поврознік. У категорії понад 63 кг першою стала Оля Смосюк, "срібло" — у Тетяни Ткач, "бронза" — у Іванни Омельчук. Оскільки спортсмени брали участь у змаганнях серед різних вікових категорій одночасно, то й отримали чимало нагород та місць. У категорії до 63 кг друге місце серед дорослих посів Богдан Тольпа, третє серед дорослих і четверте серед юніорів зайняв Дмитро Рибак. Чотирнадцятирічний Олексій Піпаш виступав з гирями 24 кг і серед дорослих, і серед юніорів, і з гирями 16 кг серед юнаків, молодших 16 років. У категорії до 85кг перше місце серед юніорів та дорослих посів Володимир Дишкант, Роман Баланюк в даній ваговій та віковій категорії був третім, а Тарас Кузьма – шостий серед дорослих, п’ятий серед юніорів, і п’ятий серед юнаків. У категорії до 68 кг перше місце серед дорослих здобув Роман Порохняк, підтвердивши норматив кандидата в майстри спорту. А його тренер, майстер спорту міжнародного класу Петро Багрій посів перше місце серед дорослих в категорії до 95 кг. У категорії до 75 кг Володимир Романчук був сьомим серед чоловіків, шостим серед юніорів, і шостим серед юнаків до 16 років. Тренується спортсмен у Віталія Гуголя. Досить вдало виступили і молодші учасники змагань. У категорії юнаків до 16 років, які піднімали 16-кілограмові гирі, перше місце — в Ігоря Оліха (категорія до 49 кг) із с. Шили (тренер Роман Порохняк), другий — Василь Грабовський (тренер Петро Багрій), третій — Святослав Кибалюк (тренер — Віталій Гуголь). У категорії до 53 кг — чемпіон Максим Колтонюк, бронзовий призер — Максим Пік. У категорії понад 53 кг Володимир Свистун на шостому місці. Володимир Гуменний, який виступав з гирями 24 кг, зайняв восьме місце серед юніорів. Успішно дебютували на змаганнях такого рівня наймолодші учасники, які виступали з гирями 8 кг у абсолютній ваговій категорії. Перше місце з результатом 55 підйомів двох гир здобув Андрій Тольпа, друге — з 35 підйомами — Олег Табачний. Серед ветеранів, окрім Петра Багрія, призове місце має Сергій Боднарчук із Киданець, який виборов "бронзу". Незабаром наші земляки Петро Багрій та Роман Порохняк візьмуть участь у чемпіонаті Європи в Португалії, який відбудеться 8-19 травня.

Джерело: Народне слово