Тернополяни вдало виступили на чемпіонаті України з пауерліфтингу

категорія: Інші | дата: 29 03 2016

55 спортсменів з Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Івано-Франківської, Миколаївської, Тернопільської, Херсонської та Рівненської областей стали учаниками чемпіонату України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Такий захід з 25 до 27 березня проходив у Рівненському регіональному центрі "Інваспорт". Підсумки чемпіонату України підводились окремо у вагових категоріях та в абсолютній першості з пауерліфтингу та з жиму лежачи.

В обох видах програми чемпіонкою стала тернопільська спортсменка Наталя Олійник, яка здобула дві золотих медалі. Ще два перших місця посів тернополянин Василь  Горобець, у якого також два "золота". Його колега по команді Микола Феш у жиму лежачи і в присіданнях зі штангою та становій тязі посів два четвертих місця. Готував спортсменів до змагань тренер Віктор Юзчишин.