Відбулася першість ТНЕУ з настільного тенісу серед працівників (ФОТО)

категорія: Інші | дата: 27 03 2016

23 березня 2016 року профком працівників ТНЕУ проводив першість з настільного тенісу серед працівників.

У змаганнях взяли участь 12 спортсменів, які створили 6 команд. У командному заліку 1-е місце виборола команда факультету комп’ютерних інформаційних технологій  (Якименко Ігор, Бзовський Олег); 2-е місце здобула команда Нововолинського ННІЕМ (Чорний Роман, Стецько Микола); 3-е місце виборола команда обліку та аудиту (Кундеус Олександр, Павленко Ярослав).

В особистій першості 1-е місце виборов директор Нововолинського ННІЕМ, професор Чорний Роман, який здобув перемоги у всіх суперників; 2-е місце — Бзовський Олег (факультет комп’ютерних та інформаційних технологій); 3-е місце — Романович Андрій (Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій, кафедра фізичної культури і спорту).

Профком працівників ТНЕУ вітає призерів та переможців та дякує всім учасникам за змістовну та яскраву гру.