Школярі зі Зборівщини змагалися у настільному тенісі

категорія: Інші | дата: 12 01 2016

Хлопці і дівчата із шести шкіл Зборівського району взяли участь у відкритому турнірі з настільного тенісу. Такі змагання, присвячені Дню Святого Миколая, відбулись у Залозецькій ЗОШ I-III ступенів. Переможці та призери, які зайняли I-III місця, нагороджені медалями, грамотами та призами від організаторів турніру — обласного Центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх". Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Серед дівчат молодшої групи (8-9 класи) перемогу здобула Сивак Мар’яна (смт. Залізці), II місце виборола Безкоровайна Ліля (с. Мильне), III місце посіла Семчишин Юлія (с. Мильне). Серед дівчат 10-11 класів перше місце завоювала Паляниця Юлія (смт. Залізці), II місце — Крива Христина (с. Гаї Розтоцькі), III місце — Томашівська Аня (с. Мильне). Серед хлопців 8-9 класів у трійці призерів лише учні із Залізців: переможцем став Крушельницький Іван, а Стойкевич Степан та Петришин Тарас посіли, відповідно, друге та третє місця. Серед юнаків 10-11 класів перемогу здобув Романішин Андрій (смт. Залізці), другим був Крупніцкий Олександр (с. Мильне), а третім — Ярушевський Михайло (с. Мшанець).

Головний суддя змагань — директор Залозецького селищного Центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Богдан Омельчук; головний секретар — вчитель фізичної культури школи Богдан Мислик.