Про нас
увійти

Як стати успішним: історія від найсильнішого спортсмена світу Андрія Пушкаря! (ВІДЕО)

категорія: Інші | дата: 02 01 2016
Як стати успішним: історія від найсильнішого спортсмена світу Андрія Пушкаря! (ВІДЕО)

"Терен" започатковує серію матеріалів "Історія успіху". Ми розповімо про відомих жителів Тернопілля — людей, які досягли успіху завдяки неймовірній силі волі та титанічній праці над собою. Їхня відомість — закономірна плата за вкладені зусилля.

Сьогодні пропонуємо розповідь про історію успіху атлета із Кременця Андрія Пушкаря. Недавно Андрій виборов Кубок Світу, ставши найсильнішим рукоборцем планети.

— Вітаємо, Андрію! Ви вкотре підтвердили свій титул найсильнішого чоловіка планети. Які відчуття маєте?

— Почуваю себе прекрасно, приїхав трохи втомлений. Були хороші суперники, досить сильні, будемо ще краще тренуватись, усі умови для того є, будемо працювати.

— За що отримали першу нагороду?

— Перші змагання в мене були в Кременці. Проводились "Козацькі забави", є така колода з великими ручками і треба було її якомога більше разів штовхнути. То була моя перша перемога, я підняв її 52 рази, з вагою 70 кг. Потім були перемоги в гирьовому спорті, паверліфтингу…

— Як батьки ставились до хобі, а згодом і професії сина?

— В мене тато сам був спортсменом, і він з дитинства прищеплював мені любов до спорту, тому у всіх моїх спортивних починаннях він завжди мене підтримував, допомагав, підказував, як і що краще буде для мене, завжди підбадьорював. Мама також рада моїм перемогам.

— Як дружина ставиться до того, що її чоловік всесвітньовідомий спортсмен?

— Позитивно, також ходить у спортзал, мене підтримує, слідкує за моєю дієтою, щоб я правильно харчувався (усміхається — прим. автора)

— Чи ведете підрахунок нагород?

— Нагород досить багато: 14 разів був чемпіоном світу, 16 разів — чемпіоном Європи, 7 раз вигравав кубок світу серед професіоналів… Вдома близько 200 медалей з різних турнірів, з усього світу — понад 30 країн. Планую 16 січня боротися з Майклом Тодом, американцем, у 2013 році я йому програв і хочу реваншу.

— Яких правил дотримуєтесь для того, аби постійно бути у формі?

— Високобілкова їжа, менше тваринних жирів, більше рослинної їжі.

— Яка Ваша найцінніша перемога?

— Найцінніша, мабуть, у 2003 році на чемпіонаті світу, коли став вперше чемпіоном світу. Перед тим на чемпіонаті Європи я програв, зайняв 2 місце, і через 3 місяці був чемпіонат світу, де я зміг реваншувати.

— Доки плануєте розвивати спортивну кар'єру?

— Армреслінг досить віковий вид спорту, статичний. Є багато спортсменів, яким по 50-60 років, і вони виступають в ТОПі. Якщо дбати про здоров'я, то можна до 50 років виступати на професійному рівні.

— Ви виховуєте та тренуєте молоде покоління. Чи бачите результати своєї роботи та чи є потенціал у Ваших вихованців, можливо, колись вони займуть Ваше місце?

— Так, я треную дітей, є досить багато талановитих, перспективних спортсменів. Цього року на чемпіонаті України збірна команда нашої області посіла 2 загальнокомандне місце серед юнаків до 18 років. 7 чоловік вибороли золоті медалі і мали право боротися на чемпіонаті світу в Малайзії, але за браком коштів, а на 1 поїздку треба було близько 1500 доларів, не могли собі дозволити поїхати на чемпіонат світу. Але цього року чемпіонат світу буде в Болгарії, в Софії, виставимо там гідну команду, будемо захищати честь Тернопільської області.

— Яка мрія у Андрія Пушкаря?

— Мрія Андрія Пушкаря — бути найсильнішим багато років.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook