Тернополянка виборола "срібло"

категорія: Інші | дата: 17 08 2011
Тернополянка виборола

Українські студенти вдало стартували на ХХVI Всесвітній літній Універсіаді. Так, 13 серпня у м. Шенжень (Китайська Народна Республіка) на честь українців двічі лунав студентський гімн "Гаудеамус".

Перше золото для України вибороли дзюдоїстка Вікторія Туркс та шабліст Андрій Ягодка. Срібну медаль завоювала наша землячка шпажистка Олена Кривицька – студентка Тернопільського національного економічного університету.

Жіноча команда зі спортивної гімнастики посіла другу сходинку п’єдесталу. Українські баскетболісти та волейболісти обіграли японців, вдало виступили пляжні волейболісти.

14 серпня Анатолій Герей став третім у змаганнях шпажистів, а плавець Валерій Димо у фінальному запливі на 200 м брасом став четвертим. Плавчиня Дар’я Степанюк у приплила на фініш шостою. Чоловіча збірна зі спортивної гімнастики у командних змаганнях посіла почесне п’яте місце.

15 серпня українські студенти вибороли ще три медалі. Третє за рахунком золото для нашої держави здобула олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу, фехтувальниця Ольга Харлан.

В абсолютній першості зі спортивної гімнастики на найвищу сходинку п’єдесталу піднявся Микола Куксенков. Срібну нагороду у змаганнях з плавання завоювала Дар’я Степанюк.

Пляжні волейболісти Сергій Попов та Валерій Самодай команду Об’єднаних Арабських Еміратів та команду Французької Республіки. Волейболістки виграли у фаворитів, збірної Італії, з рахунком 3:1 по сетах.

Джерело: 0352.com.ua