Економуніверситет-Енерго добув дві перемоги над миколаївською Енергією

категорія: Гандбол | дата: 13 04 2012

Максимум здобутих очок над миколаївською Енергією дозволили тернопільській гандбольній команді Економуніверситет-Енерго піднятися на третє місце Вищої ліги.

На даному етапі підопічні Андрія Верцімаги борються за медалі, а тому кожне здобуте очко — на вагу золота. У третьому турі фінальної частини чемпіонату тернополянки вдома помірялися силами із миколаївською Енергією.

Як у першій, так і у другій грі господарки майданчика переважали опоненток. Однак, суперниці теж не відсиджувалися в обороні та інколи змушували тренера Економуніверситет-Енерго понервувати. Виграючи до перерви з різницею у 3 очки, тернополянки, врешті, здобули перемогу (38:33). Одразу троє гандболісток з Тернополя — Ткач, Жонца та Дзендзера записали на свій рахунок по 10 закинутих м’ячів.

За схожим сценарієм розгорнулася друга гра. Знову ж таки господарки у перші 30 хвилин гри накидали у ворота суперниць на 2 м'ячі більше. Але у другій половині матчу перевагу трішки збільшили — (33:28). Найрезультативнішою гандболісткою у складі Економуніверситет-Енерго стала капітан Зоряна Ткач, яка аж 18 разів засмутила голкіпера Енергії.

Гандбол. Вища ліга (Жінки), Фінальний етап.

6 квітня. Економуніверситет-Енерго - Енергія-МОШВСМ-НУК (Миколаїв) 38:33 (17:14)

Голи у Економ-Енерго: Ольга Шуста (1), Зоряна Жонца (10), Оксана Дзензера (10), Зоряна Ткач (10), Ірина Кіляр (7).

Голи у Економ-Енерго: Ольга Шуста (2), Зоряна Жонца (6), Оксана Дзензера (5), Тетяна Дупак (1), Зоряна Ткач (18), Ірина Кіляр (1).