Економуніверситет-Енерго двічі програв у "столиці" Донбасу

категорія: Гандбол | дата: 06 04 2012
Економуніверситет-Енерго двічі програв у

В останні дні березня тернопільський Економуніверситет-Енерго завітав у Донецьк. Там наші дівчата протистояли місцевому Політехніку.

Підопічні Андрія Верцімаги до другого туру фінальної частини підходили на другій позиції у турнірній таблиці. Наші суперники з Донецька займали передостанню сходинку. Однак, два програші тернополянок на Сході України перевернули все з ніг на голову.

Долю першої зустрічі Політехнік фактично вирішив ще у першому таймі, коли приголомшив наших дівчат (18:9). По перерві Економуніверситет-Енерго зробив вагомий крок, щоб наздогнати опоненток. Але щоб зрівняти рахунок не вистачило лише трьох очок. У підсумку — поразка (33:30).

Вдалий старт другого матчу вселив надію на те, що тернополянки зможуть набрати два очки. Економуніверситет-Енерго на перерву вирушив із відривом у два очки (14:16). Та все ж міцнішими нерви були у донеччанок. Кінцівку матчу виграли наші суперниці, які здобули другу перемогу поспіль (37:33). Зазначимо, що 19 очок у складі тернопільської команди здобула капітан — Зоряна Ткач.

Після другого туру Економуніверситет-Енерго опустився на п’яту сходинку (11 очок). Лідер — харківська Панацея-СКІФ має у своєму активі 18 балів.

Гандбол. Вища ліга (Жінки), Фінальний етап.

30 березня. Політехнік (Донецьк) - Економуніверситет-Енерго 33:30 (18:9)

Голи у Економ-Енерго: Ольга Шуста (3), Зоряна Жонца (5), Оксана Дзензера (4), Надія Євтіхова (2), Тетяна Дупак (4), Зоряна Ткач (9), Юлія Долбіна (2), Ірина Кіляр (1).

31 березня. Політехнік (Донецьк) - Економуніверситет-Енерго 37:33 (14:16)

Голи у Економ-Енерго: Зоряна Жонца (8), Оксана Дзензера (3), Тетяна Дупак (1), Зоряна Ткач (19), Ірина Кіляр (2).