Економуніверситет-Енерго поділив очки із Хмельничанкою

категорія: Гандбол | дата: 01 03 2012

Наполовину вдалий результат у сусідньому обласному центрі, дозволив тернопільським гандболісткам увійти до фінального етапу змагань. У ньому візьмуть участь по 3 команди із групи А та Б.

Гандбол. Вища ліга (Жінки, група А), 10-ий тур.

24 лютого Хмельничанка (Хмельницький) - Економуніверситет-Енерго 32:38 (18:18)

Голи у Економ-Енерго: Ольга Шуста (2), Зоряна Жонца (10), Валерія Арбузова (3), Зоряна Ткач (14), Юлія Долбіна (6), Ірина Кіляр (1), Оксана Дзензера (2).

25 лютого Хмельничанка (Хмельницький) - Економуніверситет-Енерго 33:25 (21:10)

Голи у Економ-Енерго: Юлія Мадрі (2), Тетяна Дупак (3), Ольга Шуста (1), Жоряна Жонца (4), Валерія Арбузова (5), Юлія Долбіна (4), Ірина Кіляр (4), Оксана Дзензера (2).

Протистояння Тернополя та Хмельницького у цьому сезоні набуло неабиякої принциповості. У першому колі наші гандболістки вдома "на характері" виривали перемоги у Хмельничанки (28:27, 31:29). Матч-відповідь обіцяв стати не менш напруженим.

У перший ігровий день команди знову продемонстрували високу результативність і Економуніверситет-Енерго втретє у сезоні здобув важливу перемогу над хмельницькими суперницями. До перерви рахунок на табло був рівним (18:18), але після відпочинку тернополянки пішли у відрив. Вкотре у сезоні "витягують" команду вдалі дії двох Зорян — Жонци та Ткач. Наші дівчата на двох накидали у ворота господарок майданчика 24 м'ячі.

Переможну ходу не вдалося зберегти у другій грі. Після першого тайму Хмельничанка забезпечила собі солідний гандикап у 11 очок. І саме ця перевага допомогла їм, у підсумку, святкувати перемогу. Після десяти турів Економуніверситет-Енерго набрав 24 очки та посідає 3 місце у турнірній таблиці. Це означає, що підопічні Верцімаги вже точно потраплять у фінальну частину змагань.

До речі, 2-3 березня Економуніверситет-Енерго повинен провести перенесені матчі 9-го туру проти київського Університету. Тоді,  нагадаємо, у киянок виникли проблеми із автобусом і вони не приїхали на гру до Тернополя. Поєдинки відбудуться у спортивному залі ТНЕУ.