Економуніверситет-Енерго повернувся на вершину Вищої ліги (+ ФОТО)

категорія: Гандбол | дата: 06 12 2011

Матчі між Економуніверситет-Енерго та Хмельничанкою відбулися у Тернополі 2-3 грудня. У двох важких протистояннях тернополянки здобули важливі перемоги та повернулися на перше місце у турнірній таблиці.

День перший

Економуніверситет-Енерго - Хмельничанка 28:27 (13:14)

Для підопічних Андрія Верцімаги матчі проти хмельницького клубу були найважливішими у чемпіонаті. Адже саме наші географічні сусідки є найближчими переслідувачами Економуніверситет-Енерго. Після четвертого туру Хмельнчанка випереджала наших дівчат на одне очко і перебувала на першому місті. Тому для команди із Тернополя перемоги були важливими, ще й у контексті повернення на вершину ліги. Зі своєю задачею господарки майданчика впоралися сповна.

Гру впевненіше розпочали хмельницькі дівчата, які спершу вели у рахунку 2:0, а згодом 4:2. Проте тернополянки завдяки вдалій грі свого капітана - Зоряни Ткач постійно наздоганяли опоненток. Ближче до завершення першого тайму Економуніверситет-Енерго зумів вийти вперед - 11:10. Але на перерву команди вирушили за мінімальної переваги Хмельничанки - 13:14. Все найцікавіше очікувало на глядачів вже після перерви.

Другий тайм подарував всім присутнім у спортивному залі справжній гандбольний трилер. Команди влаштували своїм тренерам "валідольну" гру. Наші дівчата, програючи 20:22 зуміли знайти у собі сили та вийти вперед. Далі на майданчику спостерігалися своєрідні "качелі". Рахунок змінювався то в одну, то у іншу сторону. За дві хвилини до завершення гри рахунок на табло був рівний - 27:27. Економуніверситет-Енерго провів чудову атаку, яку завершила Зоряна Ткач - 28:27. Коли до завершення матчу залишалися 5 секунди, гості отримали право реалізувати семиметровий кидок та врятувати поєдинок. Але завдяки блискучій грі нашого голкіпера, капітан Хмельничанки Інна Голярдик не реалізувала 7-метровий та подарувала перемогу нашим дівчатам.

День другий

Економуніверситет-Енерго - Хмельничанка 31:29 (17:14)

Друга гра між командами була не менш драматичною та напруженою. Довгий період часу команди не могли визначили явного лідера - 3:3, 8:8, 10:10. Знову ж таки варто відзначити самовіддану гру капітана Економуніверситет-Енерго Зоряни Ткач. Вона разом із Оксаною Дзендзерою були найактивнішими у першому таймі. Наприкінці першої половини гри господарки пішли у відрив, закидаючи у сітку воріт суперниць м’ячі один за одним. Відпочивати опоненти вирушили за рахунку 17:14 на користь тернопільського колективу.

Після перерви перевага у рахунку лише зростала на користь Економуніверситет-Енерго. Зоряна Ткач, реалізувавши 7-метровий кидок встановила рахунок 20:15. Згодом перевага тернополянок становила майже критичні 8 очок - 23:15. Проте у цей момент з нашою командою сталося щось незрозуміле. Дівчата почали втрачати м’яч та допускати помилки при передачах. Наслідком цього стала потужна навала Хмельничанки на наші ворота. В свою чергу голкіпер гостей часто рятувала власні ворота від кидків наших дівчат. За рахунку 26:26 тренер нашої команди Андрій Верцімага помітно став нервувати, адже на нього тиснула відповідальність за результат. Втім, його підопічні тренера не розчарували. Наталія Гурська точним кидком встановила рахунок 29:26, а фінальний свисток арбітра зафіксував на табло цифри 31:29.

Наступний матч тернопільського Економуніверситет-Енерго відбудеться на виїзді у Рівному 23-24 грудня. Суперницями наших дівчат буде місцева команда Рівне.