Економуніверситет-Енерго не без проблем переграв Спартак (+ ФОТО)

категорія: Гандбол | дата: 09 11 2011

Третій тур тернопільські гандболістки провели вдома 4-5 листопада. У двох важких матчах Економуніверситет-Енерго здобув перемоги.

День перший

Економуніверситет-Енерго - ДЮСШ-21-Спартак 36:30 (15:16)

Голи у Економ-Енерго: Юлія Сторчак (2), Ольга Шуста (3), Зоряна Жонца (5), Оксана Дзензера (3), Наталія Гурська (9), Зоряна Ткач (14).

Матчі проти дебютанта Вищої ліги для підопічних Андрія Верцімаги стали не надто легким випробуванням. Перед поєдинком беззаперечна перевага була на боці тернополянок, які лідирували у турнірній таблиці та ще не зазнали жодної поразки у цьому сезоні. В свою чергу київська команда знаходилася на значно нижчій позиції. Проте, як показала гра - Спартак має сили, щоб боротися на рівних із лідером. Про те, що Спартак буде нелегким суперником стало зрозуміло у першій половині гри. Гості майданчика нічим не поступалися місцевим спортсменкам. Йшла абсолютно рівна гра, а на перерву команди вирушили за мінімальної переваги київського клубу - 16:15.

У другій половині гри ситуація все ж змінилася на нашу користь. Тернополянки вдало діяли на вістрі атаки та поступово перевагу суперниць знівелювали. Як завжди найбільшу кількість очок у складі Економуніверситет-Енерго набрала Зоряна Ткач - 14. Також не "підкачала" Наталія Гурська, на рахунку якої дев'ять точних кидків. Як наслідок, перемогу наші дівчата здобули, але попереду у них був ще один не менш важливий матч.

День другий

Економуніверситет-Енерго - ДЮСШ-21-Спартак 35:31 (17:16)

Голи у Економ-Енерго: Ольга Шуста (1), Зоряна Жонца (5), Оксана Дзензера (3), Наталія Гурська (6), Тетяна Дупак (1), Надія Євтіхова (1), Зоряна Ткач (13), Юлія Долбіна (5).

Як і очікувалося, у другій грі суперниці нашої команди теж склали достойний опір. У першому таймі київський Спартак діяв краще і довго вів у рахунку. Проте до перерви Економуніверситет-Енерго вирівняв становище та вийшов у перед. Знову свою блискучу майстерність демонструвала наш капітан - Зоряна Ткач. У порівнянні з першою грою, коли на перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей, цього разу з різницею в одне очко вели тернополянки.

Крім своєї видовищності, матч запам’ятався глядачам жорсткою грою. Двічі поспіль лікарі виходили на майданчик щоб надати допомогу гандболісткам. По тому, як кричала одна із спортсменок можна було зрозуміти, що біль був нестерпним. Проте гра продовжувалася. Другий період гри, як і у першому матчі, виграли наші. Тернополянки зібралися з силами та дотиснули суперниць. У підсумку Економуніверситет-Енерго переміг із різницею лише у чотири м’ячі.

Наступний матч Економуніверситет-Енерго проведе на виїзді 18-19 листопада. Суперницями нашої команди будуть гандболістки київського Університету