Економ-Університет вдруге обіграв столичну команду (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Гандбол | дата: 01 12 2012

І у другому матчі 5-го туру Вищої ліги сильнішими у Тернополі були господарки майданчика, які цього разу перемогли з рахунком (35:27).

Як і у вчорашньому матчі, команди доволі обережно розпочали поєдинок. На старті гри активніше діяли киянки, але ближче до середини першого тайму гандболістки з Тернополя вирівняли гру, а згодом вийшли вперед. Впевнена гра воротаря Економ-Університет дозволила нашій команді піти на перерву із перевагою у 3 очки (16:13).

Після короткого відпочинку ситуація на майданчику не змінилася. Підопічні Андрія Верцімаги контролювали гру та реалізували більшість своїх можливостей. Щодо суперниць, то вони, як і у попередній грі, кінцівку зустрічі програли.

Отож, Економ-Університет за сумою двох матчів набрав 4 очки та піднявся на 3 місце у турнірній таблиці.