Економ-Університет вдома переміг київський Університет (+ ФОТО)

категорія: Гандбол | дата: 01 12 2012

Перша домашня гра сезону для підопічних Андрія Верцімаги завершилася впевненою перемогою над столичною командою. Гандболістки з ТНЕУ перемогли опоненток із рахунком (39:27).

З перших хвилин гри команди діяли обережно, подовгу розігруючи м'яч. Проте атаки Економ-Університету носили більш агресивний характер. А завдяки хорошій грі у захисті, тернополянки постійно збільшували відрив у рахунку. Після першого тайму на табло горіли цифри (19:14).

У другому таймі господарки майданчика лише збільшили свою перевагу. Київські гандболістки відверто підсіли у ігровому плані і за це розплатилися поразкою. Варто відмітити і гру голкіпера Економ-Університет Іванни Гунько, яка у другому таймі відбила кілька семиметрових кидків.

Підсумком матчу стала доволі впевнена перемога тернопільських дівчат (39:27).

Другий матч відбудеться у спортивному залі ТНЕУ сьогодні, 1 грудня. Початок — 11.00.