Про нас
увійти

Пед-Університет-Енерго привіз із Одеси максимум очок

категорія: Гандбол | дата: 21 11 2012
Пед-Університет-Енерго привіз із Одеси максимум очок

Підопічні Ігоря Довбні здобули дві перемоги над одеською Південною Пальмірою у рамках 4-го туру жіночої Вищої ліги.

Саме команда ТНПУ вважалася фаворитом матчів, адже після 3-х турів посідала перше місце у турнірній таблиці. Свої амбіції наша команда довела вже під час гри.

У перший ігровий день Пед-Університет-Енерго розібрався з одеситками "однією лівою". До перерви рахунок на табло свідчив про відверту перевагу гостей з Тернополя (11:18). Після відпочинку підопічні Ігоря Довбні лише збільшили свою перевагу і закономірно набрали два очки — (21:37). Найбільший вклад у перемогу команди зробили лідери — Наталія Гурська, Олена Пилипюк і Зоряна Ткач. На трьох тернопільські гандболістки накидали у ворота суперниць 23 голи.

Після легкої перемоги, наступного дня тренерам Пед-Університет-Енерго довелося всерйоз понервувати. Південна Пальміра почала діяти набагато активніше і до перви поступалася тернополянкам лише 2-ма очками (14:16). На щастя, гостям вдалося зберегти відрив від одеситок після фінального свистка (28:30).

Пед-Університет-Енерго, набравши 4 очки в Одесі, закріпився на першому місці Вищої ліги. Тепер у тернополянок 14 очок. На 4 бали менше — у Хмельничанки.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook