Економ-Університет невдало з'їздив у Хмельницький

категорія: Гандбол | дата: 21 11 2012

Гандбольна команда ТНЕУ у 4-му турі Вищої ліги серед жінок зазнала двох поразок від хмельницької Хмельничанки. Ігри відбулися на майданчику наших суперниць 16-17 листопада.

У першій грі підопічним Андрія Верцімаги вдавалося стримувати атаки суперниць та діяти на рівних. На перерву команди вирушили за переваги господарок лише у 3 очки — (16:13). Але переламати хід зустрічі у другому таймі тернополянкам було не під силу. У підсумку поразка (32:37).

Віддавши всі сили та емоції у перший ігровий день, Економ-Університет у другому матчі виглядав дуже мляво. Ще до перерви гості поступалися аж дев'ятьма м'ячами (18:9). Надалі Хмельничанка лише збільшувала перевагу і перемогла з рахунком (32:20).

Після 4-го туру у активі тернопільського Економ-Університету залишилося 4 очки. Команда опустилася на 5-е місце у турнірній таблиці.