Пед-Університет-Енерго вибрався на вершину (+ ФОТО)

категорія: Гандбол | дата: 11 11 2012

Тернопільські гандболістки і у другому матчі впевнено перемогли київський Університет. Матч відбувся у спортзалі ТНПУ 10 листопада.

Столична команда не зуміла взяти реванш за поразку у першому матчі, хоча Університет у першому таймі створив чимало проблем підопічним Ігоря Довбні. Гості певний період часу володіли ініціативою та вели у рахунку. Проте на перерву команди вирушили все ж за рахунку (18:16) на користь тернопільських "педагогів".

У другій половині матчу наші землячки розігралися і перемогли з рахунком (40:30). Найбільше очок здобула тернополянка Зоряна Ткач, яка 15 разів вражала ворота суперниць. На чотири м’ячі менше у активі Наталії Гурської.

Дві перемоги над Університетом дозволили Пед-Університет-Енерго одноосібно очолити турнірну таблицю Вищої ліги. Після трьох турів в активі команди 10 очок.