Пед-Університет-Енерго впевнено розібрався з київським Університетом (+ ФОТО)

категорія: Гандбол | дата: 09 11 2012

Перший матч між тернопільською та київською гандбольними командами у рамках 3-го туру Вищої ліги серед жінок відбувся у спортзалі ТНПУ 9 листопада.

"Педагоги" з Тернополя розпочали зустріч активно та одразу ж повели у рахунку. Проте до завершення першого тайму столичній команді вдалося дещо вирівняти становище на майданчику. Але з перевагою у 4 м'ячі (20:16), лідерами на перерву пішли підопічні Ігоря Довбні.

Після перерви ініціатива повністю перейшла до рук тернопільської команди. Голи у сітку воріт Університету влітали один за одним, а тренер киянок щоразу емоційно реагував на провали своїх підопічних. Лідери Пед-Університет-Енерго Зоряна Ткач та Наталія Гурська накидали суперницям чимало м’ячів. Впевнена гра господарок дозволила їм відсвяткувати перемогу — (48:28).

Другий матч, що відбудеться 10 листопада у спортзалі ТНПУ, розпочнеться об 11.00.