13-річнні міні-футболісти з Тернополя взяли участь у всеукраїнському турнірі

категорія: Футзал | дата: 20 02 2012

Тернопільська ДЮСШ з футболу почала підготовку до другого кола чемпіонату України серед дитячо-юнацьких спортивних закладів  сезону 2011-2012 років.

Дві команди  юнаків 1998 року народження 10-12 лютого брали участь у всеукраїнському турнірі з міні-футболу, присвяченого пам’яті тренера В.Миколайчука. Боротьбу за призові місця вели десять колективів, які  були поділені на дві  підгрупи.

Група "А": ДЮСШ Волочиськ-1, ДЮСШ Підволочиськ-2, ДЮСШ з футболу Тернопіль-1, ДЮСШ Заставна  (Чернівецька обл.), Колос Волочиськ.

Група "Б": ДЮСШ Волочиськ-2, ДЮСШ-3 Івано-Франківськ, ДЮСШ з футболу Тернопіль-2, ДЮСШ Підволочиськ-1, ДЮСШ Скалат.

Тернопіль-1 в своїй підгрупі виграв 3 матчі, одну гру завершив внічию і зайняв перше місце. Тернопіль-2 виграв три зустрічі, одну програв і посів друге місце.

У півфіналі зустрічалися Тернопіль-1 і Тернопіль-2 (2:1), Підволочиск-1 – ДЮСШ    Заставна (3:2). У фіналі за 1-2 місця грали Підвочиськ-1 - Тернопіль-1 (3:1), за 3-4 місця -  Тернопіль-2 - ДЮСШ Заставна (4:3). У підсумку 1-4 місця посіли ДЮСШ Підволочиськ-1, ДЮСШ з футболу Тернопіль-1, ДЮСШ з футболу Тернопіль-2, ДЮСШ Заставна.

Переможці та призери турніру  нагороджені  кубками, медалями та грамотами. Кращим гравцем турніру визнаний Ігор Гатало. Тернопільські команди готували тренери-викладачі Едуард Яблонський, Валерій Дорошенко.

Джерело: Свобода