Про нас
увійти | реєстрація

Результати 4-ого туру Другій футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 22 12 2017 | переглядів: 472
Результати 4-ого туру Другій футзальної ліги Тернопільщини

17 грудня, у спортивному комплексі "Політехнік" відбулися матчі четвертого туру в другій футзальній лізі.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

Група "Б"

Тернопільська міська рада – "Легіон" – 7:4 (3:1)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Романюк-2, Ігор Олексюк-2 – Руслан Пришляк, Тарас Лупиніс, Арсен Корецький, Назар Верета.

"Олімп" (Острівець) – "Гірник" (Новосілка) – 6:3 (5:0)

Голи: Володимир Яхван-3, Назар Трошин-2, Микола Кармаз – Арсен Дунда-2, Володимир Федун.

"Сокіл" (Байківці) – FC "TERNOPIL CITY" – 6:2 (1:2)

Голи: Віталій Купчик-2, Микола Станько-2, Андрій Лемещак, Володимир Шкодзінський – Григорій Паскевич, Андрій Наконечний.

"Лісма" (Шляхтинці) – ФК "Конюхи" – 2:4 (0:2)

Голи: Володимир Льошка, Вадим Кушнерчук – Василь Городецький-3, Олег Новачинський.  

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група "Б"

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Тернопільська міська рада

4

3

0

1

20:9

9

2

ФК "Конюхи"

3

3

0

0

11:5

9

3

"Олімп"

3

2

1

0

14:8

7

4

"Сокіл"

4

2

1

1

14:8

7

5

"Молокія"

3

2

0

1

8:7

6

6

"Легіон"

4

1

1

2

13:15

4

7

"Гірник"

4

0

2

2

8:16

2

8

"Лісма"

4

0

1

3

8:18

1

9

"Ternopil City"

3

0

0

3

6:16

0

 

Група "А"

"Арт-Рама" (Тернопіль) – ФК "Заруддя" – 2:7 (2:1)

Голи: Віталій Шимків, Богдан Світовий – Андрій Когут-2, Володимир Турчак-2, Сергій Лис, Роман Багрій, Сергій Нюня.

ФК "Дворіччя" - "Інтеграл" (Тернопіль) – 5:7 (3:6)

Голи: Сергій Чура-2, Роман Бакалець, Андрій Щесняк – Дмитро Щербина-3, Олександр Патєєв-2, Степан Лакоцький, Михайло Білий.

ФК "Стегниківці" – "Стрипа" (Купчинці) – 6:6 (3:2)

Голи: Петро Верестюк-2, Тарас Зозуля, Мар’ян Кіпибіда, Іван Стасишин, Андрій Дума – Юрій Сорочан-5, Тарас Рудик.

ФК "Стандарт" (Вишгородок) – "Підручники і посібники" (Тернопіль) – 4:6 (0:4)

Голи: Максим Шадюк-2, Тарас Свінціцький, Андрій Іскра  – Арсен Доленга-2, Роман Друзюк, Володимир Шумяк, Михайло Красюк, Олексій Козак.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група "А"

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК "Заруддя"

4

3

0

1

20:10

9

2

"Арт-Рама"

4

3

0

1

27:14

9

3

"Стрипа"

4

2

2

0

21:17

8

4

"Підручники і посібники"

4

2

1

1

19:15

7

5

"Зоря"

3

2

0

1

12:13

6

6

"Інтеграл"

4

1

1

2

13:23

4

7

ФК "Дворіччя"

3

0

1

2

12:19

1

8

ФК "Стегниківці"

3

0

1

2

14:21

1

9

"Стандарт"

3

0

0

3

9:15

0

 

Кращі бомбардири

Юрій Сорочан ("Стрипа") – 15

Дмитро Труш ("Арт-Рама") – 9

Артур Панасюк (ТМР) – 8

Михайло Красюк ("Підручники і посібники") – 7

Василь Городецький (ФК "Конюхи") – 7

Богдан Світовий ("Арт-Рама") – 6

Петро Верстюк (ФК "Стегниківці") – 6

Тарас Свінціцький ("Стардарт") – 5

Арсен Доленга ("Підручники і посібники") – 5

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: