Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

Результати 4-ого туру Першої футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 20 12 2017 | переглядів: 510

16-17 грудня у спортивному комплексі "Поліхтехнік" відбулися матчі Тернопільської першої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

ФК "Скалат" – ФК "Козова" – 5:1 (3:1)

Голи: Ростислав Ціх, Олег Тихоліз, Віталій Хоменко, Андрій Гладиш, Ігор Фок – Володимир Габрук.

 

"Панорама" (Присівці) – "Поділля" (В. Березовиця) – 1:4 (1:1)

Голи: Андрій Нога – Роман Жига-2, Сергій Фарботняк-2.

 

"Укроп" (Тернопіль) – "Вікторія" (Дубівці) – 7:3 (4:1)

Голи: Андрій Вадовський-2, Андрій Засєдко-2, Роман Собчук, Андрій Лебідь, Роман Волохатий – Анатолій Василько, Андрій Артем, Андрій Бадло.  

 

"TDK" (Тернопіль) - Агрокомплекс "Івачів" – 3:3 (1:1)

Голи: Руслан Марцінковський-2, Андрій Хоптовий – Ігор Грегоращук, Віталій Лобас, Вадим Кліпс.  

 

"Екмі Колор Динамо" (Тернопіль) - ФК "Озерна" – 3:4 (2:1)

Голи: Андрій Дохват, Василь Рибак, Олег Сліворський – Олег Кулик-2, Андрій Блакита, Олег Дзюба.

 

WINETIME (Тернопіль) - "Інваспорт" (Тернопіль) – 3:1 (1:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Олег Бздура – Іван Кілик.

 

"Агропродсервіс-Ветеран" (Настасів) - БФ "Апостол" (Тернопіль) – 7:2 (2:1)

Голи: Автанділ Гвіанідзе-3, Ігор Бадло-2, Богдан Іванців, Назар Стасюк-а/г – Андрій Усик, Олександр Клюс.

 

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після четвертого туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Агропродсервіс-Ветеран"

4

4

0

0

23:4

12

2

ФК "Козова"

4

3

0

1

20:16

9

3

"Укроп"

4

3

0

1

17:11

9

4

TDK

4

2

1

1

12:17

7

5

"Поділля"

4

2

1

1

14:10

7

6

ФК "Озерна"

4

2

1

1

11:11

7

7

ФК "Скалат"

4

2

0

2

15:14

6

8

WINETIME

4

2

0

2

10:9

6

9

Агрокомплекс "Івачів"

4

0

3

1

10:12

3

10

"Панорама"

4

1

0

3

15:19

3

11

"Інваспорт"

4

1

0

3

12:16

3

12

"Екмі Колор Динамо"

4

1

0

3

11:16

3

13

"Вікторія"

4

1

0

3

12:20

3

14

БФ "Апостол"

4

0

2

2

4:13

2

 

Кращі бомбардири

  1. Тарас Шиманович (ФК "Козова") – 8
  2. Святослав Вітровий (ФК "Козова") – 7
  3. Роман Жига ("Поділля") – 7
  4. Автанділ Гвіанідзе ("Агропродсервіс-Ветеран") – 7
  5. Руслан Турчин ("Панорама") – 6
  6. Ростислав Ціх (ФК "Скалат") – 6
  7. Ігор Бадло ("Агропродсервіс-Ветеран") – 6
  8. Іван Кілик ("Інваспорт") – 5
  9. Віктор Вацяк (WINETIME) – 5
  10. Андрій Артем ("Вікторія") – 5
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: