У дербі тернопільських студентів — сильніший Кременець

категорія: Футбол | дата: 10 05 2012

У останньому турі Всеукраїнської студентської ліги з футболу між собою зустрілися кременецький Буревісник та ФК Тернопіль-Педуніверситет.

Для тернополян гра 10-го туру була формальністю, адже майбутні педагоги з Тернополя ще за тур до завершення групового етапу забронювали собі місце у фіналі чотирьох. А що стосується Буревісника, то кременчани ще мали шанс поборотися за другу путівку до фіналу від конференції "Захід". Для цього Буревіснику потрібно було перемагати ФК Тернопіль-Педуніверситет та сподіватися на поразку чернівецького Університету в Одесі.

Першу частину свого завдання кременецькі студенти виконали — перемогли гостей з Тернополя (3:2). Першими рахунок відкрили гості — на 7-ій хвилині гри відзначився Богдан Семенець. Але вже за дві хвилини по тому Ігор Бортнійчук відновив рівновагу у рахунку. Після перерви Буревісник зусиллями Віталія Богданова та Романа Клака забив Тернополю двічі. На це суперники відповіли лише точним ударом від Сергія Полянчука. До речі, гол Віталія Богданова став для нього шостим у чемпіонаті. За цим показником він наздогнав кращого бомбардира студліги — Романа Гаврилюка (ФК Тернопіль-Педуніверситет).

Однак, навіть перемога над лідером не дозволила кременецькому Буревіснику пробитися до фіналу чотирьох. Чернівецький Університет на виїзді розчавив одеську ФК Юнга-морська академія (1:5) і тепер разом із ФК Тернопіль-Педуніверситет представлятиме конференцію "Захід" у фіналі. Їхніми суперниками будуть команди Зооветакадемія (Харків) та КЕІ КНЕУ (Сімферополь) — переможці конференції "Центр-Південь".

Фінал чотирьох студентської ліги з футболу відбудеться у Тернополі 15-17 травня.

25.04.12. Кременець, стадіон "Міський", 300 глядачів

Буревісник Кр. - ФК Тернопіль-Педуніверситет 3:2 (Ігор Бортнійчук 9, Віталій Богданов 63, Роман Клак 65 - Богдан Семенець 7, Сергій Полянчук 79)

Вилучення: Роман Клак (Буревісник) (70)