ФК Тернопіль-Педуніверситет достроково пробився у фінал студліги

категорія: Футбол | дата: 26 04 2012

25 квітня на власному полі ФК Тернопіль-Педуніверситет у рамках 9-го туру студентської ліги з футболу розгромив одеську Юнга-Морська академія.

У разі перемоги над одеситами, наші студенти мали шанс за тур до завершення матчів у Конференції "Захід" забронювати за собою путівку до фіналу. Особливих труднощів із опонентами тернополяни не мали.

Ще до десятої хвилини зустрічі ФК Тернопіль-Педуніверситет двічі вразив ворота гостей. Дублем відмітився Ігор Сороцький. У другому таймі повністю "знищив" одеситів хет-трик від Сергія Полянчука. Форвард два м’ячі забив із пенальті. Додамо, що у складах команд наприкінці зустрічі відбулося два вилучення. У господарів з поля пішов Володимир Плішка, а у гостей — Віталій Зінченко.

Перемогу в гостях також здобув кременецький Буревісник, який грав 24 квітня. Кременчани передостанній тур провели у Івано-Франківську, де з мінімальним рахунком (1:2) переграли місцевий Факел-ІФНТУНГ.

Таким чином після 9-ти зіграних матчів до фіналу чотирьох від Конференції "Захід" проходить ФК Тернопіль-Педуніверситет, який набрав 22 очки. За другу путівку поборються чернівецький Університет (19 очок) та кременецький Буревісник (18 очок).

24.04.12. Івано-Франківськ, стадіон "ІФНТУНГ", 120 глядачів

Факел-ІФНТУНГ - Буревісник (Кр.) 1:2 (Ндіга Нге Патрік Жозеф 17 - Віталій Груша 29, Ігор Бортнійчук 53)

25.04.12. Тернопіль, стадіон "ТНПУ", 50 глядачів

ФК Тернопіль-Педуніверситет - Юнга-Морська академія 5:0 (Ігор Сороцький 5,7, Сергій Полянчук 52, 65 (пен.), 66 (пен.))