Нива мінімально поступилась в Маріуполі

категорія: Футбол | дата: 18 10 2015

У 13-му турі Першої ліги футбольний клуб "Нива" програв на виїзді маріупольському "Іллічівцю" з рахунком 1:0.

Тернополяни підходили до матчу з серією в шість ігор без забитих м'ячів, що однозначно не могло не тиснути на колектив. Найчастіше в таких випадках у форвардів команди трапляється якесь невір'я, коли немає надії, що м'яч вже хоч колись залетить у чужі ворота. На додачу до цього в черговий раз доводиться говорити про складнощі з фінансуванням. До Маріуполя "Нива" виїхала тільки завдяки енному висуванцю на найближчих виборах. Цікаво, чи згадає він про існування клубу після закінчення передвиборної кампанії?

Старт поєдинку господарі почали в традиційному для себе стилі, заволодівши м'ячем і почавши плести мережива атак у штрафний Поповича. Дуже швидко це принесло свої плоди. І якщо хтось із приазовців не встиг до м'яча після передачі від Скоблова на п'ятачок, то Безбородько в "стилі Ібрагімовича" (п'ятому замкнувши ближню штангу після подачі кутового) був безжалісним до зазнало лиха супернику.

Після забитого господарі провели ще кілька перспективних атак, після чого віддали ініціативу тернополянам, які просто не знали, що робити з таким щастям. У підсумку про моменти довелося забути геть: "Іллічівець" чомусь на очах рідної публіки не поспішав дотискати "Ниву", а "жовто-зеленим" ніяк не вдавалося втілити кількість в якість.

Хоч якось розбавити зневіру спробував Мішньов, який перевірив дальнім ударом Поповича - голкіпер не здригнувся. А після вже Вакуленко ледь не став автором гола: Сергій підправляв м'яч у рамку подачу з кутового, снаряд приземлився на поперечину. Намагався загострити гру Глущук, проте "закрили" Безбородько, на якого пішла знижка під удар від хавбека. Слідом свій шанс отримала вже і "Нива", коли Кухарук під кутом виходив на ворота, але Гальчук з ударом у ближній кут упорався.

Після перерви команди продовжили діяти практично без воріт. За першу чверть другого тайму гідними потрапити в звіт виявилися лише два моменти. Перший - коли ніхто з маріупольців не зумів завдати вирішального удару після легкої пожежі у штрафному "Ниви". Другий - коли Попович впорався з непоганим пострілом Вакуленко зі стандарту метрів з двадцяти. Весь інший час суперники проводили переважно в центрі поля, змушуючи глядачів на трибунах раз у раз задавати собі питання про доцільність приходу на футбол. Не можна сказати, що "Іллічівець" діяв попереду інертно або пасивно, проте весь конструктив чомусь завершувався до чужого штрафного, що викликало нерозуміння на трибунах.

Вже й тернополяни осміліли, почавши все активніше йти вперед з надією зрівняти рахунок. Кухарському не вистачило буквально секунди, щоб встигнути не тільки прийняти м'яч, але і нанести завершальний удар. Останні хвилини так і зовсім пройшли в спробах гостей переломити хід зустрічі, проте добитися чогось попереду їм не вдалося, і все завершилося класичними "одні не хотіли, інші не могли".