Про нас
увійти | реєстрація

Прикарпаття у Тернополі не страйкувало разом із Нивою

категорія: Футбол | дата: 25 04 2012 | переглядів: 988
Прикарпаття у Тернополі не страйкувало разом із Нивою

Івано-Франківська команда перед матчем 19 туру Нива — Прикарпаття не страйкувала разом із господарями, не підтримувала їх, а не виходила на поле лише через те, що опинилася заручником обставин. Про це офіційно проінформувала Український футбол прес-служба Прикарпаття.

Нагадаємо, що час початку зустрічі двох західноукраїнських команд затримався на 25 хвилин. Спочатку з’явилася інформація про те, що тернополяни, протестуючи проти затримки заробітної плати (майже на сім місяців), відмовилися виходити на поле, потім нібито до них приєдналися й гості, у яких буцімто фінансова ситуація так само складна. Далі, нагадаємо, був дзвінок від чоловіка, який представився батьком одного із гравців Ниви і повідомив, що керівництво тернопільського клубу погрожувало фізичною розправою гравцям, якщо ті не вийдуть на поле..

І ось днями до нас звернулася прес-служба Прикарпаття, яка повідомила, що футболісти івано-франківської команди, навпаки, готові були вчасно розпочати гру, а відповідальність за затримку її виходу на поле взяв на себе арбітр матчу (хмельничанин Петров), який не випускав гравців з роздягальні. Свої дії суддя мотивував "нестабільною ситуацією на стадіоні".

— Гравці Прикарпаття стали заручниками ситуації, адже після розминки їм довелося півгодини просидіти у роздягальні, що звело нанівець усі передматчеві старання, — розповів представник прес-служби клубу Андрій Коваль.

Щодо фінансової ситуації в Прикарпатті, то вона, за словами пана Андрія, стабілізувалася. Зокрема, до табору повернулися три гравці основного складу, які перебували на перегляді за кордоном. Мова йде по Ревуцького, Стоцького та Бута. А детальніше про стан справ буде повідомлено найближчим часом на прес-конференції керівництва клубу.

Прикметно, що після нашої публікації огляду вищезгаданої ситуації (який, до речі, спричинив чималий резонанс у вітчизняному інтернет-просторі), справа з фінансуванням Ниви нарешті зрушила з "мертвої точки": як нам стало відомо з компетентних джерел, найближчим часом до Тернополя мають приїхати представники керівництва банку "Надра", які розпочнуть розробляти план фінансової допомоги футбольному клубу Нива.

Залишається тільки шкодувати, що позитивні зрушення, зазвичай у нас робляться лише ціною скандалів…

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook