ФК Тернопіль вийшов до 1/8 фіналу Кубка України

категорія: Футбол | дата: 23 08 2015

22 серпня у Тернополі відбувся матч 1/16 фіналу Кубка України з футболу у якому ФК Тернопіль переміг представника еліти запорізький Металург з рахунком 3:1.

Господарі поля приголомшили гостей із козацької столиці України голом вже на перших хвилинах. Віталій Богданов ударом зі штрафного намагався застати зненацька воротаря Металурга, але голкіпер удар відбив перед собою. На добивання вдало зіграв Полянчук і відкрив рахунок у зустрічі.

Після голу тернополяни дещо віддали ініціативу супернику, який намагався відігратися. Металург свої моменти створив наприкінці першого тайму. Спочатку футболіст Металурга вийшов один на один із Чернобаєм, але його потужний удар влучив у поперечину. Але на останній хвилині першого тайму запоріжці таки забили зусиллями Жураховського після метушні у штрафному майданчику Тернополя.

Проте у другому таймі тернополяни повністю переграли іменитого суперника. Курило вивів Тернопіль вперед, забивши ударом головою після подачі з кутового. А добив Металург один з найактивніших у складі Тернополя Віталій Богданов, який своїм точним ударом вразив нижній кут воріт Шеремети — 3:1.

Таким чином ФК Тернопіль проходить до наступного раунду Кубка України.