Про нас
увійти

Нива - Гірник-Спорт. Анонс матчу

категорія: Футбол | дата: 26 07 2015
Нива - Гірник-Спорт. Анонс матчу

У 1-му турі Першої ліги тернопільська Нива вдома прийматиме гостей з Комсомольска.

26 липня. Тернопільський міський стадіон. 18.00

Нива - Гірник-Спорт

Остання зустріч - 24 травня 2015 року. Нива – Гірник-Спорт 1:3(Керчу  – Івашко, Марусич, Герасимець)

Цього сезону ми матимемо змогу побачити зовсім оновлену "Ниву", яка під час міжсезоння поповнилась рядом досвідчених гравців, серед яких по-особливому варто відзначити Тараса Дурая - справжню легенду тернополян. Ця перебудова зумовлена тим, що врешті-решт "Нива" віднайшла стабільне фінансове становище у вигляді медіахолдингу ZIK.

Також нагадаємо, що у Тернопіль зі Львова разом із Романом Толочком перебрався Богдан Стронцицький, який тепер працюватиме тренером воротарів у першоліговому клубі.

"Гірники" розпочинають цей сезон вже не у статусі "темної конячки", а радше в ранзі претендента на медалі, а може й вище. Звичайно, що мотивації для того, аби боротись за найвищі позиції, у комсомольців не бракує. Та й команда у Жабченка збалансована і зіграна.

Надважливо, що комсомольці не розгубили своїх гравців - колектив покинув лише Чеботаєв. Підписанням новачків "гірники" похизуватись не те, що не можуть, а швидше навпаки - когось одного з них виділити дуже важко. Тому, на відміну, від своїх конкурентів, нещодавній дебютант провів доволі помірковану трансферну кампанію із поглядом на майбутнє.

Прогноз sports.te.ua – 1:1

Джерело: Футбол24

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook