"Нива" не змогла пройти "Нафтовик"

категорія: Футбол | дата: 23 07 2015

У матчі 1/32 фіналу Кубка України, що відбувся у Охтирці 22 липня, футбольний клуб "Нива" програв "Нафтовику-Укрнафті" з рахунком 3:1.

Господарі поля відкрили рахунок на 15-ій хвилині після штрафного з правого флангу. Навісну подачу замкнув екс-футболіст "Ниви" Тимофій Листопад. Ще за 15 хвилин вдруге у ворота тернополян забив Вечтомов. Знову ж таки "Нива" пропустила після стандарту. Вечтомов забив головою, замкнувши подачу з кутового. Одразу ж після другого голу "Нива" мала реальну нагоду відігратися, але Ярослав Захаревич замешкався, перебуваючи на самоті перед воротами "Нафтовика". Захисники скористалися паузою і встигли нейтралізувати загрозу.

До завершення першого тайму гості залишилися у меншості. Друге попередження отримав Олег Керчу і покинув поле достроково. А незадовго після початку другого тайму у ворота "Ниви" влетів і третій м’яч. Новачок "Нафтовика" Ігор Прокурор реалізував пенальті. Той же Прокурор отримав другу жовту картку і теж покинув поле охтирського стадіону достроково.

Гол престижу "Ниві" вдалося забити наприкінці гри. Після подачі Романа Гудака з кутового відзначився Тарас Петрівський. 3:1 - далі у Кубку гратиме "Нафтовик".