ФК Тернопіль знову розгромив ліцеїстів

категорія: Футбол | дата: 11 02 2015

Вчора, 10 лютого, в другому турі традиційного кубку ректора, який щорічно проходить в Тернополі, ФК Тернопіль не мав проблем у матчі проти команди Ліцей-2 — 7:0.

Підопічні Василя Івегеша на футбольне поле вийшли в ідентичному до вчорашньому матчу проти Ліцею-1 складі. Лише замість гравця середини поля Олександра Кіцака, який отримав травму, в основі з’явився Тарас Гром’як.

Незважаючи на те, що "молодші" з усіх сил намагалися протистояти гравцям першолігової команди, клас таки дався взнаки. В першому таймі муніципали "відвантажили" ліцеїстам три м’ячі. Рахунок у матчі відкрив Сергій Полянчук, незадовго центральний оборонець команди Ігор Курило з пенальті збільшив перевагу муніципалів до двох м’ячів. Останній м’яч у першій 45-хвилинці забив Віталій Богданов. У другому таймі той ж Богданов відзначився вдруге, також дубль записав на свій особистий рахунок Ростислав Волошинович, ще один м’яч забив Роман Гаврилюк.

ФК Тернопіль у цьому матчі виступав у такому складі: Русан — Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот — Кондзьолка, Гром’як, Богданов, Гаврилюк, Полянчук — Волошинович.

Сьогодні, 11 лютого, в матчі ФК Тернопіль – Педуніверситет визначиться переможець кубка ректора.

Кубок ректора. Стадіон ТНПУ. Другий тур. 10 лютого (вівторок).

ФК Тернопіль – Ліцей-2 — 7:0 (С. Полянчук, 15, І. Курило, 25, В. Богданов, 35, 75, Р. Гаврилюк, 53, Р. Волошинович, 60, 70).

Джерело: ФК Тернопіль