Про нас
увійти

Сергій Надал: "Гравці ФК Тернопіль будуть зажди готові підсилити Ниву"

категорія: Футбол | дата: 23 01 2012
Сергій Надал:

Завдяки продажу абонементів на матчі футбольного клубу Тернопіль керівництво міста розраховує отримати левову частку для фінансування клубу

Окрім цього продаж абонементів дозволить забезпечити високу відвідуваність стадіону, вважає міський голова Тернополя Сергій Надал.

— На стадіоні є орієнтовно 15 тис. місць. Ми запропонуємо організаціям купити абонементи для своїх працівників, які потім видаватимуть на підприємстві у вигляді премій та заохочень. Хай хтось купить на 50 тис. грн., хтось — на 10 тис. грн. Квиток коштує орієнтовно 20 грн, то ми матимемо за матч 300 тис. грн. За сезон надійде близько 3 млн. грн., а це значна сума для команди, — зауважив Сергій Надал.

Він додав, що місто не нестиме витрат на купівлю транспорту, оскільки зможе для футболістів надати комунальний автобус, команді не доведеться витрачати кошти на оренду стадіону.

Міський голова також дав зрозуміти, що і запити доморощених гравців ФК Тернопіль будуть значно меншими, ніж у їхніх колег з Ниви, яких запросили з різних регіонів.

— Ми уже подали документи для того, щоб ФК Тернопіль міг з наступного року представляти Тернопіль у Другій лізі. Бо для Ниви знайшли багатого спонсора, перед командою ставлять мету вихід у першу лігу, то ми матимемо ще команду у другій лізі. А гравці ФК Тернопіль будуть зажди готові підсилити Ниву, – запевнив Сергій Надал.

За його словами, над бюджетом клубу будуть працювати по ходу реєстрації команди.

Джерело: Сайт міста Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook