Тернопільський футболіст — на перегляді у білоцерківському Арсеналі

категорія: Футбол | дата: 17 01 2012

У складі Арсеналу Семенина провів дві гри у рамках меморіалу Макарова. У одній із них тернополянин відзначився голом.

Після того, як Ігор Семенина залишив склад Ниви він виступав за ФК Львів, Фенікс-Іллічівець, а до останнього моменту числився серед футболістів бурштинського Енергетика. Проте гра нашого земляка тренерів "енергетиків" не влаштовувала і він розпочав пошуки нової команди.

Цілком ймовірно, що Семенина буде виступати у складі третьої команди Першої ліги у осінній частині чемпіонату. За потенційний клуб футболіст провів дві зустрічі. Вперше футболку Арсеналу Семенина одягнув в матчі проти чернігівської Десни. У цьому поєдинку сильнішими були деснянці - 2:0. Гравець провів на полі 45 хвилин у першому таймі.

У другій грі за Арсенал півзахисник встиг відзначитися забитим м’ячем. На 35-ій хвилині гри проти молоді київського Динамо Ігор Семенина провів перший гол у футболці білоцерківців. Наразі керівництво команди розглядає можливість підписання контракту. Нагадаємо, що у складі Арсеналу виступає ще один екс-гравець Ниви — Василь Товкацький.