Про нас
увійти

Богдан Стронцицький: "Зараз в Ниві немає ні коштів, ні інших умов…"

категорія: Футбол | дата: 16 01 2012
Богдан Стронцицький:

У нещодавньому інтерв’ю для газети Спортивка, наставник тернопільської Ниви розповів, що жодних зрушень у позитивну сторону у клубі немає.

— Навколо тернопільської Ниви вже давно ходять чутки, що один із українських олігархів має намір допомогти команді…

— Ці чутки ходять вже півроку, а віз і далі там, де був. От коли цей олігарх візьме команду і виділить певні кошти, які він має намір видати на розвиток Ниви, тоді й будемо про це говорити. Бо переливати півроку з пустого в порожнє, мабуть, вже набридло і тернопільцям, і журналістам. Поки що жодного зрушення у цьому питанні немає. Обіцяли після Різдвяних свят…

— Чи плануються кадрові підсилення Ниви після зимової паузи?

— Якщо б з Ниви не зняли 9 очок, то ми були б у п’ятірці команд другої ліги. А так, зараз ми на 9-му місці. Про якісь зміни щодо ротації футболістів можна буде казати тоді, коли команда збереться після 20-го січня. У цей термін буде видно, хто покине команду, хто буде виступати в інших клубах. Зараз же немає ні коштів, ні інших умов… Та ще й є велика заборгованість перед футболістами Ниви. Зокрема, це заробітна плата за три місяці. А тому з огляду на це казати про те, чи хтось захоче йти в тернопільську Ниву, поки що зарано.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook