Юні футболісти Тернопільського району змагалися за призи клубу "Шкіряний м’яч"

категорія: Футбол | дата: 16 04 2014
Юні футболісти Тернопільського району змагалися за призи клубу

11 квітня на шкільному стадіоні села Великі Гаї Тернопільського району відбулись районні змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" серед школярів 2000 року народження, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Участь у турнірі взяло п’ять команд — представники ЗОШ І-ІІІ ступенів сіл Мишковичі, Великий Глибочок, Баворів, Великі Гаї, Велика Березовиця. Проходили ігри за коловою системою.

В результаті перемогу виборола команда села Великі Гаї. На другому місці юні футболісти із села Велика Березовиця. Третє місце посіли представники села Великий Глибочок. Четверте-п’яте місця розділили команди Мишкович та Баворова, відповідно. Переможці та призери змагань були відзначені командними та індивідуальними грамотами. Також команда переможців представлятиме Тернопільський район у зональних обласних змаганнях з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" у своїй віковій групі.

Додамо, що команда села Великі Гаї стала беззаперечним лідером турніру, здобувши чотири перемоги. А от срібного та бронзового призерів було визначено лише за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів, оскільки три команди — сіл Велика Березовиця, Великий Глибочок та Мишкович — набрали однакову кількість очок.

Організатором районних змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" серед школярів 2000 року народження виступили сектор молоді та спорту та відділ освіти Тернопільської райдержадміністрації.