Чому футбольні клуби Нива та ФК Тернопіль не можуть об'єднатися?
От я вам так скажу. Коли отакі от ідіотизми зникнуть з футбольних горизонтів — тільки тоді можна буде починати заїкатись про те, що в Україні є футбол в нормальному, європейському якщо хочте, смислі. І що Україна може починати претендувати на звання "футбольної країни".
Ну от подумайте самі. Є два клуби. Один — Нива — упевнено "бомжує", ледь не знялись з чемпіонату. Інший — Тернопіль — веде скромне, хоч і не таке безнадійне, існування. Кого з ким об’єднувати? Навіщо? Що вони можуть один одному дати?
Почнемо з найпростішого варіанту. Тернопіль — Ниві. Фінанси? Смішно. Там і так небагато виділяють на прожиття. Якісь інфраструктурні умови — про це навіть не починаю говорити. Вивіску, історію? Нуль.
Нива — Тернополю. Відразу пропускаю перші два пункти. Вивіска, історія. Ну так, у Ниви, порівняно з Тернополем, тривала і багата історія. В українській вишці пограли, грандів обігрували. Але. Скажіть на милість — який тоді був взагалі сенс створювати цей ФК Тернопіль? Ну прийшли б відразу, домовились би з тодішнім власником/куратором Ниви — та й по всьому.
Ні, створили Тернопіль. Ну, так розвивайте. Створюйте бренд, пишіть історію. Он уже перший успіх маєте — чвертьфінал кубку. Нива за всі часи незалежного футболу вище не піднімалась — навіть будучи твердим середняком вищої ліги.
Хоча про що мова, якщо неофіційно про Тернопіль говорять як про банальну структуру для відмивання грошей… Правда це чи ні, не знаю. Але сенсу в таких об’єднаннях не бачу в принципі. Насправді, навіть якщо повірити в те, що "це об’єднання дасть нове життя славному тернопільському флагману" (об’єднуватись же будуть напевно не під вивіскою Тернопіль) — то подібні попередні історії в українському футболі закінчувались печально. Не може з двох жебраків вийти нормальна заможна сім’я. Не буває такого.
За матеріалами ua-football.com