Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Нам потрібно рухатися далі"

категорія: Футбол | дата: 29 03 2014
Василь Івегеш:

Після матчу з Чорноморцем та перед відповідальним поєдинком проти свердловського Шахтаря інформацією щодо підготовки до матчу поділився головний тренер муніципалів Василь Івегеш.

— У зв’язку з матчем проти Чорноморця звичайно, підготовка до матчу з Шахтарем у нас вийшла доволі "скомкана". Якщо раніше у нас був тижневий цикл підготовки до календарних матчів, то цього разу буде всього триденний. Звичайно, відновитися повністю не вдасться, як би ми не старалися — доводиться розраховувати, що ми на морально-вольових якостях зможемо компенсувати втому гравців. Що стосується морального стану команди — звичайно, розчарування теж має своє місце. Завжди прикро програвати супернику такого рівня на останніх хвилинах, але — це вже історія. Нам потрібно рухатися далі.

— До матчу з Шахтарем команда підійде з кадровими втратами — не зможуть зіграти через дискваліфікацію Атласюк та Кондзьолка. Як будете компенсовувати їх відсутність?

— Звичайно без них буде складніше, все ж два гравці основи в один момент не зможуть нам допомогти в грі проти безпосереднього конкурента, але нічого критичного не сталося — у нас є ціла обойма молодих футболістів, для яких давно вже прийшов час доказувати, що вони достойні грати в нашій команді — тож віримо, що вони зможуть замінити відсутніх гравців. Щодо запитання хто вийде з капітанською пов’язкою — то ми ще не вирішили, це буде або Андрій Дубчак, або ж Василь Чорний.. подивимось.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook