Турнір пам'яті Володимира Туп'яка виграли футболісти Факела

категорія: Футбол | дата: 21 03 2014

Теребовлянський районний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" та  Теребовлянська районна федерація футболу організували проведення турніру з міні-футболу пам’яті Володимира Туп’яка серед колективів фізкультури. У змаганнях взяли  участь 35 команд.

Попередні матчі пройшли  у групах, а до півфіналу вийшли 14 команд, які змагались за вихід до фінальної частини. Такі змагання відбулись у суботу, 15 березня. Ігри  проходили за коловою системою. В результаті перше місце виборола команда Факел із села Іванівка. Друге місце посіла команда Колос (с. Ласківці). Третє місце завоювала команда Колос-2 (с. Сади).

Родина Туп’як нагородила команду-переможця  перехідним кубком, а команди-призери –  медалями та призами. Також були визначені переможці в окремих номінаціях, які теж отримали призи від родини  Туп’як. Зокрема, у номінації кращий воротар переміг Михайло Чорний з команди Колос-2 (с. Сади). Кращим захисником турніру став Роман Кисіль із команди Факел (с. Іванівка). Кращим бомбардиром названо Андрія Коваля, (команда Дружба із селища Дружба), а кращим гравцем турніру став Ігор Сороцький, команда Факел, с.Іванівка.

Грамотами переможців та призерів нагородив також Теребовлянський районний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх". Додатково: Тупяк Володимир Миронович, колишній голова Теребовлянського фізкультурно-оздоровчого клубу "Колос" помер 24 травня 2005 року.

Джерело: Колос