Про нас
увійти

Нагородили футболістів ФК Тернопіль

категорія: Футбол | дата: 23 12 2011
Нагородили футболістів ФК Тернопіль

Міський голова Тернополя - Сергій Надал вручив футболістам та тренерам медалі, кубки та сертифікати на грошові премії у розмірі 850 гривень.

Цього року футбольний клуб Тернопіль вчетверте став чемпіоном Тернопільщини із футболу, а також завоював суперкубок області. Успішний сезон для підопічних Василя Івегеша та Анатолія Назаренка затьмарила лише не заслужена поразка у фіналі кубка, коли грубу помилку допустив суддя - Андрій Яблонський.

Але всі перипетії на футбольних полях Тернопілля цього року вже завершилися. Зараз Тернопіль готується до проходження атестації для участі серед професійних колективів Другої ліги. Міський голова Тернополя висловив надію, що команду таки заявлять до когорти професіоналів і вона буде не гірше, а то й краще виступати за єдину професійну команду області - Ниву.

- Незважаючи на те, що у місті вже є одна команда другої ліги в нас є молода та перспективна команда, яка може замінити її. Вона може грати не гірше, а то й краще. Цього року ми зареєстрували комунальне підприємство ФК Тернопіль і будемо робити всі можливі кроки, щоб потрапити у Другу лігу, - сказав Сергій Надал.

Після цього мер вручив гравцям та тренерам заслужені нагороди. Кубками, медалями та грошовими преміями нагородили всіх гравців Тернополя. Також футболісти отримали індивідуальні нагороди. Так, кращим захисником чемпіонату області став Ігор Курило, а півзахисником - Андрій Кондзьолка. В свою чергу Сергію Надалу вручили м’ячі із підписами всіх футболістів клубу.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook