Нагородили кращих футболістів Тернопільщини-2011

категорія: Футбол | дата: 09 12 2011

Футбольна еліта області зібралася, щоб обговорити головні здобутки, проблеми і перспективи, підбити підсумки року, що минає. Традиційно, не обійшлося і без нагород. Кубки, медалі, грамоти, м’ячі та футбольну форму отримали чемпіони обласних змагань. Зокрема, у чемпіонаті області цього року взяла участь 21 команда. Було загалом зіграно 232 матчі.

Перше місце здобули футболісти ФК Тернопіль-Педуніверситет. На другому місці опинились гравці команди Марспирт (Марилівка). На третьому – ФК Бережани. Володарем Кубку області, у розіграші якого змагалось 15 команд, стали футболісти команди Марспирт, які у фінальному поєдинку з рахунком 2:1 переграли ФК Тернопіль-Педуніверситет. Натомість футбольний клуб Тернопіль виборов Суперкубок імені Вишневецького, перегравши у фіналі із рахунком 3:0 команду Марспирт.