Про нас
увійти

Василь Івегеш: "В Києві не загубили очки, а знайшли одне"

категорія: Футбол | дата: 10 10 2013
Василь Івегеш:

Головний тренер ФК Тернопіль, попри втрату очок у Києві, не розчарувався. Його команда втратила лідерство у чемпіонаті.

— Після домашньої поразки у минулому турі кияни дуже серйозно налаштувалися на гру з нами і хотіли довести своїм вболівальникам, що вони можуть боротися з лідером. Матч вийшов дуже важким, було багато жорсткої боротьби. За напругою я б цей поєдинок порівняв із нашим кубковим протистоянням з першоліговою Полтавою.

Шкода, що не реалізували свої моменти на початку матчу. А далі результат був по грі, адже гольові моменти були як у наших футболістів, так і в господарів. Пенальті були стовідсоткові, претензій до судді в Оболоні бути не могло, після матчу рефері отримав за суддівство високу оцінку. Зрештою, не кожен суддя наважиться призначити аж 2 пенальті у ворота господарів.

Результатом матчу задоволені. Зважаючи на перебіг гри та рівень Оболоні, ми в Києві не загубили очки, а знайшли одне. Бо грали на виїзді із сильною командою. По грі, яку продемонстрували кияни, можна прогнозувати, що вони прорвуться до когорти лідерів цього сезону, тим паче, що у них хороший склад і є стабільне фінансування.

Ми ж уже думатимемо про найближчий матч із ще одним сильним суперником — донецьким Шахтарем-3.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook