ФК Тернопіль втрачає лідерство у чемпіонаті

категорія: Футбол | дата: 09 10 2013

Менше тижня футбольний клуб Тернопіль перебував на вершині турнірної таблиці Другої ліги. Втримати лідерство надовго підопічним Василя Івегеша не вдалося. Тернопіль напоровся на молодих "пивоварів".

У 16-му турі тернополянам довелося завітати на столичну Оболонь-Арену у гості до оновленої та омолодженої команди Оболонь-Бровар. Столичні футболісти в останніх двох турах програвали на останніх хвилинах, а тому всерйоз налаштувалися змінити статистику, відібравши очки у лідера. Це команді Сергія Солдатова вдалося.

Як годиться фавориту, ФК Тернопіль розпочав гру активніше. Муніципали вже привчили своїх прихильників до швидких голів, а тому намагалися грати у своєму стилі, постійно тримаючи у напрузі захисників Оболоні. Господарі поля, перебуваючи не у виграшній позиції, свою гру побудували на контратаках. Проте всерйоз потурбувати Плетеницького "пивоварам" не вдавалося.

Натомість муніципали продовжувати тиск на ворота суперника, раз-по-раз перевіряючи пильність воротаря. Але не щастило. Гравцям ФК Тернопіль або не вистачало влучності, або ж в останній момент захисники та голкіпер відводили загрозу. Кинувши всі сили на ворота Віталія Онопка, тернополяни геть забули про захист власних воріт і несподівано отримали гол. Це молодий Артем Корольчук, вийшовши із партнерами у контратаку, пробив повз голкіпера (1:0).

Забитий м'яч суттєво вплинув на настрій молодих "пивоварів", які тепер активніше йшли у атаку та почувалися впевненіше на фоні досвідченішого суперника. За кілька хвилин після голу, Оболонь вдруге могла засмутити Плетеницького, але Артем Фаворов у ціль не влучив. А от Тернопіль свій момент використав. Семенець виривався на побачення із кіпером, який зупинив форварда муніципалів не за правилами. Арбітр вказав на пенальті, а воротаря нагородив "гірчичником".

Попри те, що Сергій Атласюк свій останній пенальті не забив, йому знову довірили пробивати з "точки". Цього разу захисник своїх партнерів не підвів (1:1). Тепер вже ініціатива перейшла до гостей, які спробували розвинути свій успіх.

Оболонь все ж могла забити у роздягальню. Досвідчений Анатолій Кіцута намагався вразити ворота Тернополя ударом зі штрафного. Але майстерності Миколи Плетеницького вистачило, щоб впоратися з цим ударом.

У другому таймі команди переважно грали на зустрічних курсах, поперемінно володіючи ініціативою. Тренери обох команд спробували освіжити гру замінами і наставник Оболоні Сергій Солдатов випустив потрібного гравця. Павло Гордійчук, який вийшов на заміну, вже через три хвилини записав на себе гол (2:1).

Але, за збігом обставин, в одній із наступних атак, ФК Тернопіль знову заробив право на одинадцятиметровий. "На переправі коней не міняють", а тому пробивати пенальті знову взявся Сергій Атласюк, оформивши дубль (2:2). У цьому сезоні це вже 7-ий гол центрального захисника!

Як не дивно, але цього разу дотиснути опонента за рахунок фізики, підопічним Василя Івегеша не вдалося. Кінцівку зустрічі виграли господарі, які намагалися створити сенсацію. Тернополю потрібно дякувати своєму кіперу, який на останніх хвилинах "потягнув" небезпечний удар від "пивоварів".

Нічия (2:2) — справдливий результат, який, щоправда, не на користь ФК Тернопіль. Муніципали втрачають лідерство у Другій лізі, пропускаючи вперед дніпродзержинську Сталь.