Про нас
увійти

Руслан Діденко: "Наступного року у Тернополі може зіграти національна жіноча збірна України"

категорія: Футбол | дата: 28 09 2013
Руслан Діденко:

Протягом тижня у Тернополі свій тренувальний збір проводила жіноча збірна України з футболу WU15. Команда зіграла два матчі проти одноліток із Білорусі. Про те, чи сподобалося дівчатам у нашому місті розповів Руслан Діденко, головний спеціаліст комітету жіночого футболу, Федерації футболу України.

— Насамперед ця збірна була сформована для підготовки дівчат у команду WU17. Це можливість побачити у грі тих дівчат, які займаються футболом по всіх регіонах країни. І, звісно ж, підготувати їх до збірних команд, що беруть участь в офіційних матчах. Свій тренувальний збір ми не дарма провели у Тернополі. У червні тут грала збірна дівчат WU17. Нам сподобалася організація матчів, а також підтримка публіки. Я вважаю, що місто Тернопіль стане певним етапом до розвитку жіночого футболу в Україні.

— Коли ще у Тернополі глядачі зможуть побачити матчі збірних?

— Цього року ми вже завершили виступи наших команд. Вийняток становить національна жіноча збірна, яка свій матч проведе на виїзді у Чорногорії. А з наступного року, я сподіваюся, що Тернопіль таки побачить матч за участю головної збірної країни серед жінок.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook