Збірна України впевнено перемогла Білорусь у Тернополі (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 25 09 2013

24 вересня на тернопільському "Міському" стадіоні відбувся товариський матч між жіночими збірними WU15 України та Білорусі. Поєдинок завершився розгромом гостей — (4:1).

Юні українки доволі швидко освоїлися на нашому стадіоні. Вже на 8-ій хвилині у ворота Білорусі влетів перший гол. А до перерви (тайм 35 хвилин) воротар білоруської команди ще два рази була змушена діставати м'яча із сітки — (3:0) — після першого тайму.

Після перерви Україна продовжила осаду воріт гостей, але відзначитися вдалося лише наприкінці матчу. Футболістка України забила прямим ударом зі штрафного. А двома хвилинами раніше білоруски спромоглися на гол престижу — (4:1).

Наступний матч збірні України та Білорусі проведуть у Тернополі 26 вересня. Початок гри — 13.00.