Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Шахтар давайте, або Динамо Київ!"

категорія: Футбол | дата: 26 09 2013
Василь Івегеш:

Головний тренер ФК Тернопіль після тріумфальної перемоги над Полтавою у кубку України не приховував радощів на прес-конференції.

— Сьогоднішню гру я б назвав "полтавська битва". Як ви бачили, гра була дуже важка, але ми хотіли виграти. Не знаю чому тренер Полтави сказав, що тренери Тернополя вирішили ще до матчу, що пройшли далі. Такого точно не було, адже ми поважаємо суперника, поважаємо їхнє місце у Першій лізі. Сьогодні для нас було випробування: чи зможемо ми наступного року, якщо вийдемо, грати на рівних з командами Першої ліги? Разом з футболістами ми хотіли перевірити, чого варті у цьому футбольному житті. Перед грою говорили, що ФК Тернопіль грає примітивно, б'є лише впере. Та от, не б'ємо ми вже вперед, ми забиваємо голи і чотири рази вражали ворота команди Першої ліги. Я вважаю, що ми не випадково перебуваємо серед лідерів у Другій лізі.

— Чи думали ви, що гравець, якого випустили на заміну, заб'є вирішальний гол у додатковий час?

— Ви знаєте, вчора, коли ми тренувалися на стадіоні, побачили, як приїхала тренуватися Полтава. Ми їх злякалися і думали, як би не пропустити багато. Ніхто не сподівався, що дійде до овер-тайму. Ми навіть пенальті не встигли потренувати.

— Якого суперника хочете бачити у наступному етапі?

— Та хоч Шахтар давайте, або Динамо Київ! Звичайно, хочемо команду з Прем'єр-ліги, щоб порадувати наших вболівальників. Я хочу подякувати всім вболівальникам, які сьогодні прийшли і підтримали нас.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook