Про нас
увійти

Василь Івегеш: "У першому таймі старалися віддати всі сили"

категорія: Футбол | дата: 23 08 2013
Василь Івегеш:

Наставник ФК Тернопіль Василь Івегеш поділився думками про переможний матч над Гірником-Спорт (3:1).

— Я говорив раніше, що наша команда повинна набрати оптимальну форму після 5-6 турів. Нам довелося грати зі складним суперником, який має хорошого тренера та кваліфікованих футболістів. Тому легко нам не було. Ми дуже боялися суперників, адже вони, як і ми, борються до кінця. У першому таймі ми старалися віддати всі сили, щоб забити гол та отримати перевагу над Гірником. У другому таймі дався взнаки дальній переїзд у Свердловськ. Ми намагалися відновити футболістів, але це зробити повністю не вдалося. Будемо відновлювати футболістів та готувати до наступної гри у Кременчуці.

— У другому таймі ваша команда пасивно діяла у атаці.

— Схоже, що пропущений м'яч наприкінці тайму нас дещо вибив з рівноваги. Намагалися не пропустити після перерви, щоб зберегти рахунок. Грали лише на контатаках, відійшовши назад. Перший тайм оціню на 4 з плюсом, а другий — на трійку. Проте гра забувається, а результат — залишиться.

— Як будете закривати позицію Клекота, який отримав червону картку?

— У нас є молодий Дмитро Луцюк, якого ми пробуємо на задній лінії. Тому, вважаю, що проблем із цим не буде. Очікуємо повернення після травми Василя Чорного, якого у грі з Гірником бракувало. На відновлення йому дали 10 днів, але сподіваємося, що він зможе поїхати з нами на наступний виїзд.

— У Кременчуці штучне поле. Для вашої команди це плюс, чи мінус?

— Коли ми грали у студентській лізі — це однозначно був плюс. Зараз це мінус, адже на такому полі легко отримати травму. Проте ми не розчаровуємося, адже гратимемо у рівних умовах. Суперники спробують тримати м'яч, а ми, за рахунок бійцівських якостей, намагатимемось їм протидіяти.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook