Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Деякі футболісти грають досить слабо"

категорія: Футбол | дата: 08 08 2013 | переглядів: 1154
Ігор Яворський:

По завершенні кубкової гри Кремінь-Нива, головний тренер тернополян Ігор Яворський поспілкувався із прес-службою кременчуцької команди.

— Перш за все хочу сказати, що ми грали експериментальним складом. З основи сьогодні вийшли лише два футболісти, а решту — ті, які практично не грали у стартових матчах Першої ліги. Вони мали шанс проявити себе та перевірити свою функціональну готовність, — пояснив коуч Ниви.

— Що скажете про гру?

— Команда Кремінь — поразки не заслуговувала. Вони мали декілька хороших моментів, могли нам забити, але реалізація підвела. Ми теж мали моменти, забили прекрасний м'яч. У другому таймі ми дещо внесли корективи в склад, вийшли люди з основного складу і гра вирівнялася. Результатом ми задоволені. А тим футболістам, які сьогодні мали шанс себе проявити, ще далеко до рівня основи.

— Той факт, що ви виставили резервний склад свідчить про відсутність амбіцій у кубку України?

— Ні. Нам потрібна була сьогодні перемога і на неї ми розраховували. На це я налаштовував гравців. Є деякі футболісти, які приходять і жаліються: "Ігор Петрович, я хочу грати, поставте мене у склад". Будь ласка — виходь на поле і доказуй. Але, відверто кажучи, є футболісти, які не виправдовують наших надій і грають досить слабо. Ми маємо ще час на трансфери і зараз ми ведемо всі заходи, щоб команда могла підсилитися. Є ряд футболістів, яких ми можемо запросити.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook