Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Налаштування ФК Тернополя на наш матч був максимальний"

категорія: Футбол | дата: 18 05 2013 | переглядів: 723
Ігор Яворський:

Наставник тернопільської Ниви Ігор Яворський прокоментував результат другого дербі, яке завершилося перемогою Ниви (1:0).

— Поєдинок двох тернопільських команд видався цікавим, я тішуся з того, що група фанатів Ниви, яка не була допущена на попередній матч, сьогодні підтримувала нашу команду. І не тільки фанати, а й майже усі вболівальники, які прийшли того вечора на стадіон палко вболівали за Ниву. Важко грати проти команди, яка закривається на своїй половині поля і одним дотиком вибиває всі м'ячі на чужу половину поля. Так складаються обставини, що налаштування ФК Тернополя на наш матч був максимальний. Вони хотіли довести, що нічия в попередньому поєдинку була закономірним результатом і хоча я переконаний, що наша команда сильніша за ФК Тернопіль, разом з тим треба віддати належне гравцям суперника: хлопці викладалися та показали на полі все, що вони вміють. Зі свого боку я, хто не знає, скажу, що Нива та ФК Тернопіль провели цього сезону чотири матчі і наш суперник у них взяв тільки одне очко. Нива є Нива, це бренд відомий на всю Україну!

Якщо ж охарактеризувати гру Ниви, то в порівнянні з матчем цих команд, який відбувся кількома днями раніше, то треба сказати, що ми менше допустили помилок, було менше браку в передачах, більше використовували фланги, діагональні передачі, адже важко зламати захисні редути проходячи через центр. Все це в сукупності призвело до хорошого забитого гола, та й загалом, вважаю, гра багатотисячній армії вболівальників сподобалася.

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин