Міжрайонний турнір з футболу в Коропці виграла команда Бучача

категорія: Футбол | дата: 15 05 2013

В Коропці відбувся міжрайонний турнір з футболу, присвячений міжнародному Дню захисту дітей. Учасниками змагань стали команди Коропця, Бучача, Монастириська та міста Тернополя, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Як розповів директор Коропецької ОДЮСШ для дітей та дітей-сиріт Дмитро Калиняк, у півфіналі зустріч між Бучацькою та Монастирською командами завершилась з рахунком (1:1), тому переможець визначився лише за серією пенальті. В результаті, перемогу здобули футболісти із Бучача. А збірна Тернополя, в складі якої виступали учні четвертої та сьомої шкіл міста, програли команді Коропецької ОДЮСШ.

Фінальний поєдинок між представниками Бучача та Коропця завершився перемогою Бучача з рахунком (1:0). А у матчі за третє місце змагалися футболісти Монастириська та Тернополя. Виграла цю зустріч команда Монастириської ДЮСШ.

Отже, місця у турнірній таблиці Міжрайонного турніру з футболу розподілилися так:

1 місце — Бучацька ДЮСШ; 2 місце — Коропецька ОДЮСШ; 3 місце — Монастириська ДЮСШ; 4 місце — збірна Тернополя.

В ході змагань відбулися також і товариські зустрічі між молодшими командами — футболістами 2000 року народження і молодшими з Тернополя та Коропця.

За словами Дмитра Калиняка, такі футбольні баталії, присвячені міжнародному Дню захисту дітей, проводяться у Коропці вже понад десять років. Аналогічний захід відбувається і восени — до свята Покрови.

До речі, сьогодні у Володимир-Волинську розпочинається Міжнародний турнір з міні-футболу серед спортсменів 1997 року народження і молодших, участь у якому бере команда Коропецької ОДЮСШ. Триватимуть ці змагання до 18 травня. Як повідомив Дмитро Калиняк, очікується, що на цей турнір прибудуть 10 команд з України, Польщі, Німеччини і Білорусі. Окрім команди Коропецької школи, серед українських футболістів гратимуть представники Києва, Тульчина, Володимир-Волинського.