" /> " />

Єдність - Нива 0:0. Що далі?

категорія: Футбол | дата: 10 10 2011

Бездарна гра футболістів тернопільської Ниви призвела до втрати очок у матчі з останньою командою Другої ліги – Єдністю із села Плиски.

Відео огляд матчу Єдність - Нива

Не щастить цього року Ниві у матчах із аутсайдерами Другої ліги. Спершу жовто-зелені вдома відкатали нульову нічию із Реал Фармом. Згодом і взагалі умудрилися програти дублерам одеського Чорноморця. І ось, схоже, настав апогей! Тернопільські футболісти ледь не програли у Плисках. Команді, яка за одинадцять турів набрала лише одне очко.

Ось такий подарунок зробили тернопільські футболісти тернопільським фанатам, яких у Плиски підтримати своїх приїхало близько 20-ти чоловік. До матчу всі експерти та спортивні видання сходилися у одному – Нива буде беззаперечним фаворитом, а Єдність знову отримає у свої ворота купу пропущених м’ячів. Але...

У Ниви не грало два ключових гравці. Юрій Войтович продовжує заліковувати старі травми, а Павло Онисько пропускав гру через перебір жовтих карток. Можливо, саме відсутність останнього і сказалася на грі команди. Ониська в той день відверто не вистачало, а старань Галенка та Сокола було замало. Вперше у сезоні у рамці тернопільських воріт вийшов Тимур Чоларія. Наш голкіпер протягом матчу помилок практично не допустив. Він і був тим єдиним гравцем, що відіграв матч добре.

Помітно було, що наші гравці і гравці господарів відрізняються індивідуальними здібностями. Але як то кажуть, Єдність стала стіною у захист і відбивалася як могла. Цікаво, що матч з Нивою став першим для плисківчан, що пройшов без пропущених голів. Навіть попри те, що різниця у класі була помітна, тернополяни не знайшли ключів до воріт господарів поля.

Кілька разів нагоди для взяття воріт мав Галенко та Сокол, але удар першого пройшов повз ворота, а Сокол влучив просто у голкіпера. У Єдності небезпечних моментів теж було обмаль, особливо у першому таймі. Загалом гра справила неприємне враження. Ні гостроти, ні самовіддачі від нашої команди не було. Перший тайм – рівна гра.

Після перерви наші спробували включити швидкість і діяти активно, але цього запалу вистачило не надовго. Нива знову "здулася" і боролася на підступах до штрафного Єдності. Незрозумілими були заміни від Стронцицького наприкінці матчу. Спершу вийшов Анатолій Гринченко, який попередній матч проти Украгрокому відіграв на тверду двійку. Цього разу знову кілька разів він провалювався у своїй зоні. Згодом вийшов ще один футболіст дії якого залишилися незрозумілими – Володимир Плішка. Він вже наприкінці зустрічі втратив м’яч біля власного штрафного майданчика і це ледь не призвело до голу у наші ворота.

Останні хвилини гри і взагалі для Ниви могли стати фатальними. Реалізуй гравець Єдності майже 100-відсотковий момент на останніх хвилинах і ми б умудрилися програти. Але матч відмучили "насухо". 0:0 – саме такий рахунок зафіксували арбітри. Нива зіграла надзвичайно невдало, але причини такого результату незрозумілі. Що ж сподіваємося, що до наступної гри тренери проведуть виховну роботу з гравцями, які, схоже, до своєї роботи ставляться безвідповідально. Наступний наш суперник – "Енергія", яка приїде у Тернопіль аж ніяк не програвати.