Про нас
увійти

Серед 13-річних футболістів у "Шкіряному м’ячі" перемогли школярі Бережанського району

категорія: Футбол | дата: 11 05 2013 | переглядів: 756
Серед 13-річних футболістів у

В Бережанах пройшли обласні фінальні змагання футбольного турніру на призи клубу "Шкіряний м’яч" серед юнаків 2000 року народження.

4 місце посіла команда Теребовлянського району, яку представляли учні Теребовлянської школи №2. Бронзовими призерами були школярі з Підволочиського району — команда Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На другій сходинці п’єдесталу — юні футболісти Шумського району — команда Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів. А переможцями змагань серед 13-літніх спортсменів виявилась команда Бережанського району, яку представляли учні ЗОШ І-ІІ ступеня села Лапшин.

У змаганнях з елементів футбольної техніки у вправі "Жонглювання м’ячем" першим став Денис Кузик (Підволочиськ), друге місце посів його колега по команді Назар Кузь, а третє — Сергій Шергей із Шумська. Сергій, до речі, став бронзовим призером у ще одній вправі — "Удари по воротах на точність". Другий результат у цій дисципліні у Назара Легети з Бережан, а переможцем був ще один шумчанин — Сергій Мельник.

У вправі "Удари м’яча на дальність" найкраще проявили себе Василь Матвіїшин (Бережани), Теодорович А. (Теребовля) та Віталій Солтис (Підволочиськ), повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин